خرید و فروش نهال آرالیا کاذب

خرید و فروش نهال آرالیا کاذب بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهال فروشی ها و نهالستان های سراسر کشور با چندین سال سابقه کار ارسال به سراسر کشور


هیچ موردی وجود ندارد
اگر شما هم نهالستان دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نهال فروشی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نهال آرالیا کاذب

نهال آرالیا کاذب (به انگلیسی: False Aralia) یک گونه گیاه زینتی است که اصطلاحاً به عنوان "Schefflera elegantissima" شناخته می‌شود. این گیاه از خانواده آرالیه‌ها (Araliaceae) است و به عنوان یک گیاه زینتی بسیار محبوب استفاده می‌شود.

نهال آرالیا کاذب دارای برگ‌های خزه‌ای و سبز تیره است که به شکل هفتگانه‌ای (هفته‌شاخه) ترتیب‌بندی شده‌اند و به همین دلیل نیز به نام "آرالیا هفته‌شاخه" شناخته می‌شود. این گیاه به‌خوبی در شرایط نور کم و ظلمت رشد می‌کند و به عنوان یک گیاه آپارتمانی محبوب و مناسب برای داخل منازل، دفاتر و فضاهای داخلی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نهال آرالیا کاذب به دلیل ظاهر زیبا، برگ‌های جذاب و نگه‌داری آسان، جزو گیاهان زینتی محبوب برای تزیین داخلی منازل و محل‌های کاری محسوب می‌شود. این گیاه با توجه به نیاز آبیاری معتدل و نور کم، به راحتی قابل نگهداری است و برای افرادی که به دنبال گیاهان زینتی مناسب برای داخل منازل هستند، انتخاب خوبی است.