خرید نهال آلبالو

خرید و فروش نهال آلبالو بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهال فروشی ها ارسال فوری به سراسر کشور زیر قیمت بازار با کمترین قیمت با آموزش رایگان کشت و پرورش نهال


 تلفن: 09141803973
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10155» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09052753788
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-73» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09142382292
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10135» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09353137137
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10127» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: البرز - محمد شهر
 تلفن: 09153316256
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10105» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - خواف
 تلفن: 09128843140
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-58» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - شهریار
اگر شما هم نهالستان دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نهال فروشی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نهال چیست؟
نهال در فارسی معانی زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از: درختچه، درخت، شجر، نهال و غیره می باشد. نهال در زبان انگلیسی بصورت Seedling نوشته می شود. اگر بخواهیم تعریفی از نهال داشته باشیم می توانیم بگوییم: نهال در علم کشاورزی به درخت یا درختچه ای نوروس که تازه کاشته شده باشد گفته می شود. رشد نهال با جوانه زنی بذر آغاز می شود. اگر برای منزل، باغ یا حتی برای کسب درآمد نهال لازم دارید در لیست بالا می توانید لیست کاملی از نهال فروشی ها و از جمله نهال فروشی هایی که به کار خرید و فروش نهال آلبالو مشغول هستند را مشاهده نمایید.


نهال آلبالو چیست؟
آلبالو یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «آلبالو» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «sour cherry» نوشته می شود.نهال آلبالو  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال  «prunus cerasus» می باشد.  نهال آلبالو از خانواده «گل سرخیان» است که در زبان انگلیسی بصورت «rosaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه آلبالو بومی منطقه «اروپا و جنوب آسیا» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال آلبالو می توان به  «آلوبالو، morello cherry، tart cherry ، wild cherry.» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال آلبالو
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال آلبالو می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال آلبالو  باید بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال آلبالو می بایست  «معتدل تا نسبتا خنک»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال آلبالو به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال آلبالو باید دارای خاک «غنی و زهکش دار» باشد.

اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به گيلاس،آلو قطره طلا،گیلاس سیاه کوهی،هلو،زردآلو اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال آلبالو اشاره کنیم می توانیم به «پنج انگشت بهاره،ارژن / بادام کوهی،علف مبارک،غافث،غافث اشاره کنیم.

 

ویتامین آلبالو
آلبالو دارای ویتامین های زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
ویتامین آ
ویتامین ب
ویتامین ث
املاح معدنی آلبالو
آهن
کلسیم
فسفر
 کلر
گوگرد
منیزیم
سدیم
پتاسیم
مس
روی
منگنز
کوبالت
قند از نوع لولوز

طبع آلبالو چیست؟
طبع آلبالو سرد و خشک است.

خواص آلبالو چیست؟
آلبالو دارای خاصیت های فراوانی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
کاهش خطر سکته
کاهش بیماری های قلبی
تقویت چشم
کاهش درد
کاهش چربی خون
مفید برای ورزشکاران
محرک مغز
درمان سرما خوردگی
کاهش فشار خون
سنگ کلیه
کنترل وزن
التهاب و رگ به رگ کردن
درمان پوکی استخوان
سلامتی دستگاه گوارش
بهبود کیفیت خواب
کاهش علائم بیماری نقرس
جوان سازی پوست صورت
رفع آکنه و جوش صورت
روشن کننده پوست
افزایش رشد مو

 

سایت تبلیغ نهال آلبالو
اگر شما هم تولیدکننده یا پرورش دهنده نهال آلبالو هستید و دوستدارید از بازار خرید و فروش نهال آلبالو سود و درآمد داشته باشید و قصد ثبت تبلیغ خرید و فروش آلبالو را دارید  وب سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی نهال، نهال فروشی ها و تبلیغات نهال می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله نهال در سایت « نهال فروشی» رایگان می باشد. پس اگر به کار خرید و فروش نهال مشغول هستید همین الان کار درج تبلیغات را شروع کنید.

قیمت نهال آلبالو
اگر به دنبال خرید نهال آلبالو می باشید و تمایل دارید بدانید قیمت نهال آلبالو چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز نهال آلبالو را از نهال فروشی های موجود در لیست بالا استعلام نمایید. در پایین نام هر یک از فروشنده های نهال شماره تلفن تماس آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده نهال آلبالو
چنانچه به دنبال خرید عمده نهال آلبالو می باشید باید انواع نهال های مثمر،غیر مثمر،نهال میوه دار، نهال های مرکبان و غیره را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها خریداری نمایید لیست کاملی از عمده فروشی ها، مراکز کشت و تولید انواع نهال، نهال فروشی ها را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مراکز کشت نهال به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نهال آلبالو را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نهال آلبالو
اگر به دنبال خرید نهال آلبالو هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروشی ها را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن نهال فروشی های فروش نهال آلبالو  در آن موجود است.


خرید نهال آلبالو در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، شهرهای شمالی کشور مانند رشت، چالوس، لاهیجان و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروش ها و فروشگاه های نهال آلبالو را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک از نهال فروشی ها نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر نهال فروشی  در چه شهری قرار داده شده است.


از کجا نهال آلبالو ارزان بخریم؟
در گذشته که اینترنت و فضای مجازی نبود و ارتباطات بین مردم شهرها و حتی کشورهای مختلف سخت بود، فروشندگان به سختی می بایست آدرس و شماره تلفن تولیدی ها یا نهال فروشی ها را پیدا می کردند تا بتوانند با قیت پایین تر از بازار انواع نهال را خریداری نمایند. و یک نهال یا هر نوع محصولی باید چندین دست می گشت تا به دست مصرف کننده نهایی یا فروشنده هایی که به کار خرید و فروش نهال مشغول بودند برسد. اما الان اینترنت پل های ارتباطی را خیلی راحت نموده است و شما با یک جستجوی آسان به راحتی می توانید اسامی نهال فروشی های همه شهرها و حتی خارج از کشور را مشاهده کنید و با آنها همکاری در فروش داشته باشید.
اگر قصد خرید نهال آلبالو ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع نهال آلبالو را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با نهال فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع نهال آلبالو را خریداری نمایید.


بازار خرید و فروش نهال
سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی نهال و نهالستان ها می باشد و بازار بزرگی را جهت خرید و فروش نهال از جمله نهال آلبالو  برای نهال فروشی ها و نهالستان ها فراهم آورده است. اگر نهال فروشی دارید و یا یک نهالستان دارید و قصد معرفی خود و نهال های فروشی خود را دارید می توانید به آسانی در سایت خودتان را معرفی کنید. این صفحه مخصوص تبلیغ فروش نهال آلبالو می باشد. برای درج نام شما به عنوان یک فروشنده نهال از جمله فروشنده یا نهالستان فروش نهال آلبالو می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.

انواع ارقام نهال آلبالو
نهال آلبالو دارای نژاد و ارقام مختلفی است که برخی از آنها عبارتند از:
نهال آلبالو محلی
نهال آلبالو خوشه ای مورلو
نهال آلبالو مونت مورنسی
نهال البالو گیسی
نهال آلبالو مجارستانی دیررس
نهال آلبالو مجارستانی پیش رس
نهال آلبالو بوترمو
نهال آلبالو گوشواره ای
نهال آلبالو محلی پیش رس
نهال آلبالو اردی بو ترمو
نهال آلبالو کلریسن
نهال آلبالو متنور
نهال آلبالو متثورکورای
نهال آلبالو مونت مورنسی
نهال آلبالو نانا
نهال آلبالو نفریس
نهال آلبالو نورد استار
نهال آلبالو اوبلاسینکا
نهال آلبالو پاندی
نهال آلبالو شاتن مورلو

نهال آلبالو سیگانی
نهال آلبالو شاتن مورلو
نهال آلبالو استیونسبار
نهال آلبالو تسکور ناکا
نهال آلبالو ترژنوکا
نهال آلبالو یوفرتوفورتوس
نهال آلبالو زوکووسکایا
و غیره