خرید نهال شلیل

خرید و فروش نهال شلیل به همراه آموزش رایگان کاشت و پرورش خرید مستقیم و بدون واسطه از نهال فروشی های سراسر کشور ارسال فوری به سراسر کشور با قیمت کف بازار


 تلفن: 09141803973
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10155» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09142382292
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10135» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09175819585
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10131» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: فارس - شیراز
 تلفن: 09153316256
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10105» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - خواف
 تلفن: 09128843140
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-58» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - شهریار
 تلفن: 09186280411
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-24» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مرکزی - اراک
اگر شما هم نهالستان دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نهال فروشی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نهال چیست؟
نهال در فارسی معانی زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از: درختچه، درخت، شجر، نهال و غیره می باشد. نهال در زبان انگلیسی بصورت Seedling نوشته می شود. اگر بخواهیم تعریفی از نهال داشته باشیم می توانیم بگوییم: نهال در علم کشاورزی به درخت یا درختچه ای نوروس که تازه کاشته شده باشد گفته می شود. رشد نهال با جوانه زنی بذر آغاز می شود. اگر برای منزل، باغ یا حتی برای کسب درآمد نهال لازم دارید در لیست بالا می توانید لیست کاملی از نهال فروشی ها و از جمله نهال فروشی هایی که به کار خرید و فروش نهال شلیل مشغول هستند را مشاهده نمایید.


نهال شلیل چیست؟
شلیل یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «شلیل» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «nectarine» نوشته می شود.نهال شلیل  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال شلیل «prunus persica var. nucipersica» می باشد.  نهال شلیل از خانواده «گل سرخیان» است که در زبان انگلیسی بصورت «rosaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه شلیل بومی منطقه «چین» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال شلیل می توان به  «p. persica var. nectarina» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال شلیل
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال شلیل می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال شلیل  باید بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال شلیل می بایست  «نواحی گرم»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال شلیل به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال شلیل باید دارای خاک «خاک های عمیق و سبک» باشد.

اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به آلو قطره طلا،گیلاس سیاه،گیلاس سیاه کوهی،گيلاس،زردآلو اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال شلیل اشاره کنیم می توانیم به «سیب،اسپیره،گل رز مینیاتوری،رز فرانسوی،سیب معمولی اشاره کنیم.

ارقام نهال شلیل
شلیل هم مانند سایر نهال ها دارای رقم ها یا گونه های مختلفی می باشد که برخی از ارقام نهال شلیل عبارت است از:
نهال شلیل ایندیپندنس Independence
نهال شلیل بیگ تاپ BigTop
نهال شلیل فانتازیا Fantasia
نهال شلیل نکتارد Nectared
نهال شلیل سان گلد Sungold
نهال شلیل سان کینگ Sunking
نهال شلیل کیوتا Quota
نهال شلیل استارک رد گلد Starkredgold
نهال شلیل استارک سان گلو StarkSunglo
نهال شلیل زرد مشهد Zard Mashahad
نهال شلیل شبرنگ Shbrang
نهال شلیل قرمز پاییزه GhermezPaeezeh
نهال شلیل سفید مشهد SefidMashhad
نهال شلیل قرمز بهاره GhermezBahare
نهال شلیل پایه رویشی PayeRoyeshi
نهال شلیل کشت بافتی KehBafti
نهال شلیل رفعتی  Rfati
نهال شلیل سینه Sine
نهال شلیل شمس Shams
نهال شلیل مغان moghan
نهال شلیل انجیری Anjiri


ویتامین های شلیل
میوه شلیل دارای ویتامین های زیادی می باشد. اگر می خواهید بدانید شلیل چه ویتامین هایی دارد باید بگوییم این ویتامین ها عبارتند از:
ویتامین A
ویتامین B1
ویتامین B2
ویتامین B3
ویتامین B5
ویتامین B6
ویتامین C
ویتامین E
ویتامین K
فولات

مواد معدنی شلیل
میوه شلیل دارای املاح و مواد معدنی زیادی می باشد. اگر می خواهید بدانید شلیل چه مواد معدنی دارد باید بگوییم این مواد معدنی عبارتند از:
پتاسیم
فسفر
منیزیم
آهن
روی
کلسیم

این میوه یک میوه تابستانی است که سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ هیچ‌گونه کلسترولی ندارد.

خاصیت های شلیل
 شلیل دارای خواص زیادی برای انسان می باشد. اگر می خواهید بدانید شلیل چه خاصیت هایی دارد باید بگوییم این خواص عبارتند از:
جلوگیری از سرطان
گوارش را بهبود می بخشد
برای درمان یبوست مناسب می باشد
برای جوان شدن پوست مناسب است
برای درمان سریع زخم ها خوب است
برای سلامتی قلب خوب است
برای کاهش سطح کلسترول خوب است
برای افزایش متابولیسم(جهت ثابت نگه داشتن عملکرد سلول ها و اندام ها) خوب است
برای کاهش وزن خوب است
فشار خون را کاهش می دهد
از ریزش مو جلوگیری می کند
استرس و اضطراب را کم می کند
عملیات پاکسازی کلیه را انجام می هد
علائم آرتروز را کم می کند
ناراحتی معده را کاهش می دهد
خواب خوب را فراهم می کند
برونشیت و سرماخوردگی را درمان می کند
رشد تومور را مهار می کند
سیستم ایمنی بدن را افزایش می دهد
سلامت بارداری را افزایش می دهد
سلامت بینایی را افزایش می دهد
از کم خونی جلوگیری می کند
میزان قند خون را کنترل می کند
انرژی بخش است
جلوگیری از هیپوکالمی (یک بیماری ناشی از کمبود پتاسیم)
سلول ها را سالم نگه می دارد

 


سایت تبلیغ نهال شلیل
اگر شما هم تولیدکننده یا پرورش دهنده نهال شلیل هستید و دوستدارید از بازار خرید و فروش نهال شلیل سود و درآمد داشته باشید و قصد ثبت تبلیغ خرید و فروش شلیل را دارید  وب سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی نهال، نهال فروشی ها و تبلیغات نهال می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله نهال در سایت « نهال فروشی» رایگان می باشد. پس اگر به کار خرید و فروش نهال مشغول هستید همین الان کار درج تبلیغات را شروع کنید.

قیمت نهال شلیل
اگر به دنبال خرید نهال شلیل می باشید و تمایل دارید بدانید قیمت نهال شلیل چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز نهال شلیل را از نهال فروشی های موجود در لیست بالا استعلام نمایید. در پایین نام هر یک از فروشنده های نهال شماره تلفن تماس آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده نهال شلیل
چنانچه به دنبال خرید عمده نهال شلیل می باشید باید انواع نهال های مثمر،غیر مثمر،نهال میوه دار، نهال های مرکبان و غیره را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها خریداری نمایید لیست کاملی از عمده فروشی ها، مراکز کشت و تولید انواع نهال، نهال فروشی ها را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مراکز کشت نهال به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نهال شلیل را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نهال شلیل
اگر به دنبال خرید نهال شلیل هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروشی ها را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن نهال فروشی های فروش نهال شلیل  در آن موجود است.


خرید نهال شلیل در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، شهرهای شمالی کشور مانند رشت، چالوس، لاهیجان و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروش ها و فروشگاه های نهال شلیل را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک از نهال فروشی ها نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر نهال فروشی  در چه شهری قرار داده شده است.


از کجا نهال شلیل ارزان بخریم؟
در گذشته که اینترنت و فضای مجازی نبود و ارتباطات بین مردم شهرها و حتی کشورهای مختلف سخت بود، فروشندگان به سختی می بایست آدرس و شماره تلفن تولیدی ها یا نهال فروشی ها را پیدا می کردند تا بتوانند با قیت پایین تر از بازار انواع نهال را خریداری نمایند. و یک نهال یا هر نوع محصولی باید چندین دست می گشت تا به دست مصرف کننده نهایی یا فروشنده هایی که به کار خرید و فروش نهال مشغول بودند برسد. اما الان اینترنت پل های ارتباطی را خیلی راحت نموده است و شما با یک جستجوی آسان به راحتی می توانید اسامی نهال فروشی های همه شهرها و حتی خارج از کشور را مشاهده کنید و با آنها همکاری در فروش داشته باشید.
اگر قصد خرید نهال شلیل ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع نهال شلیل را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با نهال فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع نهال شلیل را خریداری نمایید.


بازار خرید و فروش نهال
سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی نهال و نهالستان ها می باشد و بازار بزرگی را جهت خرید و فروش نهال از جمله نهال شلیل  برای نهال فروشی ها و نهالستان ها فراهم آورده است. اگر نهال فروشی دارید و یا یک نهالستان دارید و قصد معرفی خود و نهال های فروشی خود را دارید می توانید به آسانی در سایت خودتان را معرفی کنید. این صفحه مخصوص تبلیغ فروش نهال شلیل می باشد. برای درج نام شما به عنوان یک فروشنده نهال از جمله فروشنده یا نهالستان فروش نهال شلیل می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.