خرید و فروش نهال لیموترش

خرید و فروش نهال لیموترش خرید مستقیم و بدون واسطه همراه با آموزش رایگان کاشت خرید مستقیم نهال از نهالستان های سراسر کشور با چندین سال سابقه کار


 تلفن: 09114403699
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-22» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - قائم‌شهر
 تلفن: 09044494259
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-14» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - ارومیه
 تلفن: 09383412398
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: گیلان - رودسر
 تلفن: 09113280864
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-7» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - قائم‌شهر
 تلفن: 09144811631
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-6» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09199307994
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-5» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: همدان - نهاوند
اگر شما هم نهالستان دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نهال فروشی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نهال چیست؟
نهال در فارسی معانی زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از: درختچه، درخت، شجر، نهال و غیره می باشد. نهال در زبان انگلیسی بصورت Seedling نوشته می شود. اگر بخواهیم تعریفی از نهال داشته باشیم می توانیم بگوییم: نهال در علم کشاورزی به درخت یا درختچه ای نوروس که تازه کاشته شده باشد گفته می شود. رشد نهال با جوانه زنی بذر آغاز می شود. اگر برای منزل، باغ یا حتی برای کسب درآمد نهال لازم دارید در لیست بالا می توانید لیست کاملی از نهال فروشی ها و از جمله نهال فروشی هایی که به کار خرید و فروش نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی مشغول هستند را مشاهده نمایید.


نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی چیست؟
لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «persian lime / shiraz limoo» نوشته می شود.نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی «citrus latifolia» می باشد.  نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی از خانواده «مرکبات» است که در زبان انگلیسی بصورت «rutaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی بومی منطقه «ایران» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی می توان به  «tahiti lime ، bearss lime» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی  باید بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی می بایست  «نواحی گرمسیری و کمی مرطوب»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی باید دارای خاک «خاک های حاصلخیز» باشد.

اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به کفیر لایم،بالنگ،راف لمون،نارنگی یوزو،نارنگی تایوانی اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی اشاره کنیم می توانیم به «درخت کاری،لایم بِری،بکرایی،سیب چوبی،نارنج سه برگ اشاره کنیم.

نهال لیموترش اسپانیایی چیست؟
لیموترش اسپانیایی یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «لیموترش اسپانیایی» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «spanish lime» نوشته می شود.نهال لیموترش اسپانیایی  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال لیموترش اسپانیایی «melicoccus bijugatus» می باشد.  نهال لیموترش اسپانیایی از خانواده «ساپینداسه» است که در زبان انگلیسی بصورت «sapindaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه لیموترش اسپانیایی بومی منطقه «آمریکای جنوبی و مرکزی» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال لیموترش اسپانیایی می توان به  «guinep, genipe, ginepa, quenepa, chenet, canepa, mamon, limoncillo,» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال لیموترش اسپانیایی
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال لیموترش اسپانیایی می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال لیموترش اسپانیایی  باید بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال لیموترش اسپانیایی می بایست  «نواحی گرمسیری»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال لیموترش اسپانیایی به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال لیموترش اسپانیایی باید دارای خاک «خاک های عمیق با مواد غذایی کافی» باشد.

 اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال لیموترش اسپانیایی اشاره کنیم می توانیم به «چینی،لیچی،لیچی ایسلند،گوآرانا،لونگان اشاره کنیم.


نهال لیموترش استرالیایی چیست؟
لیموترش استرالیایی یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «لیموترش استرالیایی» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «australian lime» نوشته می شود.نهال لیموترش استرالیایی  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال لیموترش استرالیایی «citrus australis» می باشد.  نهال لیموترش استرالیایی از خانواده «مرکبات» است که در زبان انگلیسی بصورت «rutaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه لیموترش استرالیایی بومی منطقه «استرالیا» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال لیموترش استرالیایی می توان به  «round lime ، australian round lime ، dooja» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال لیموترش استرالیایی
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال لیموترش استرالیایی می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال لیموترش استرالیایی  باید بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال لیموترش استرالیایی می بایست  «نواحی نیمه گرمسیری»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال لیموترش استرالیایی به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال لیموترش استرالیایی باید دارای خاک «خاک های حاصلخیز» باشد.

اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به مِیِر لمون،لیمو انگشتی استرالیایی،سیتروس گارووای،لیموترش رودخانه راسِل،بالنگ اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال لیموترش استرالیایی اشاره کنیم می توانیم به «درخت فلاسک پودر اوگاندا،نارنج سه برگ،سیب چوبی،وامپی،ساپوت سفید برگ پشمی اشاره کنیم.

نهال لیموترش رودخانه راسِل چیست؟
لیموترش رودخانه راسِل یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «لیموترش رودخانه راسِل» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «russell river lime» نوشته می شود.نهال لیموترش رودخانه راسِل  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال لیموترش رودخانه راسِل «citrus inodora» می باشد.  نهال لیموترش رودخانه راسِل از خانواده «مرکبات» است که در زبان انگلیسی بصورت «rutaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه لیموترش رودخانه راسِل بومی منطقه «استرالیا» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال لیموترش رودخانه راسِل می توان به  «large leaf australian wild lime» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال لیموترش رودخانه راسِل
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال لیموترش رودخانه راسِل می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال لیموترش رودخانه راسِل  باید بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال لیموترش رودخانه راسِل می بایست  «نواحی گرم و مرطوب»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال لیموترش رودخانه راسِل به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال لیموترش رودخانه راسِل باید دارای خاک «انواع مختلفی از خاک ها» باشد.

اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به لیمو انگشتی استرالیایی،نارنگی یوزو،مِیِر لمون،نارنگی تایوانی،گريپ فروت اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال لیموترش رودخانه راسِل اشاره کنیم می توانیم به «ساپوت سفید برگ پشمی،لایم بِری،بکرایی،سیب مکزیکی،نارنج سه برگ اشاره کنیم.

 

سایت تبلیغ نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی
اگر شما هم تولیدکننده یا پرورش دهنده نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی هستید و دوستدارید از بازار خرید و فروش نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی سود و درآمد داشته باشید و قصد ثبت تبلیغ خرید و فروش لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی را دارید  وب سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی نهال، نهال فروشی ها و تبلیغات نهال می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله نهال در سایت « نهال فروشی» رایگان می باشد. پس اگر به کار خرید و فروش نهال مشغول هستید همین الان کار درج تبلیغات را شروع کنید.

قیمت نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی
اگر به دنبال خرید نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی می باشید و تمایل دارید بدانید قیمت نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی را از نهال فروشی های موجود در لیست بالا استعلام نمایید. در پایین نام هر یک از فروشنده های نهال شماره تلفن تماس آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی
چنانچه به دنبال خرید عمده نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی می باشید باید انواع نهال های مثمر،غیر مثمر،نهال میوه دار، نهال های مرکبان و غیره را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها خریداری نمایید لیست کاملی از عمده فروشی ها، مراکز کشت و تولید انواع نهال، نهال فروشی ها را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مراکز کشت نهال به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی
اگر به دنبال خرید نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروشی ها را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن نهال فروشی های فروش نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی  در آن موجود است.


خرید نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، شهرهای شمالی کشور مانند رشت، چالوس، لاهیجان و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروش ها و فروشگاه های نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک از نهال فروشی ها نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر نهال فروشی  در چه شهری قرار داده شده است.


از کجا نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی ارزان بخریم؟
در گذشته که اینترنت و فضای مجازی نبود و ارتباطات بین مردم شهرها و حتی کشورهای مختلف سخت بود، فروشندگان به سختی می بایست آدرس و شماره تلفن تولیدی ها یا نهال فروشی ها را پیدا می کردند تا بتوانند با قیت پایین تر از بازار انواع نهال را خریداری نمایند. و یک نهال یا هر نوع محصولی باید چندین دست می گشت تا به دست مصرف کننده نهایی یا فروشنده هایی که به کار خرید و فروش نهال مشغول بودند برسد. اما الان اینترنت پل های ارتباطی را خیلی راحت نموده است و شما با یک جستجوی آسان به راحتی می توانید اسامی نهال فروشی های همه شهرها و حتی خارج از کشور را مشاهده کنید و با آنها همکاری در فروش داشته باشید.
اگر قصد خرید نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با نهال فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی را خریداری نمایید.


بازار خرید و فروش نهال
سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی نهال و نهالستان ها می باشد و بازار بزرگی را جهت خرید و فروش نهال از جمله نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی  برای نهال فروشی ها و نهالستان ها فراهم آورده است. اگر نهال فروشی دارید و یا یک نهالستان دارید و قصد معرفی خود و نهال های فروشی خود را دارید می توانید به آسانی در سایت خودتان را معرفی کنید. این صفحه مخصوص تبلیغ فروش نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی می باشد. برای درج نام شما به عنوان یک فروشنده نهال از جمله فروشنده یا نهالستان فروش نهال لیمو ایرانی / لیمو ترش شیرازی می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.


ارقام نهال لیمو ترش
نهال لیمو ترش دارای گونه های مختلفی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
لیموترش اسپانیایی
لیمو ترش شیرازی
لیموترش استرالیایی
نهال لیموترش رودخانه راسِل
نهال لیمو ترش تاهیتی لایم
نهال لیمو ترش مکزیکن لایم
نهال لیمو ترش تاهیتی لایم
نهال لیمو ترش مازندرانی C.limon
نهال لیمو ترش راف لیمون
نهال لیمو ترش لیسبون C.limon cv. Lisbon
نهال لیمو ترش ارکا C.limon Cv. Eureka
نهال لیمو ترش میر C.meyeri
نهال لیمو ترش یورکا
نهال لیمو ترش اورکا
نهال لیمو ترش پرشی ین لایم
نهال لیمو ترش مکزیکن لایم

ویتامین های نهال لیمو ترش
اگر می خواهید بدانید ویتامین های لیموشیرین چه هستند و یا اینکه لیموشیرین چه ویتامین هایی دارد این موارد عبارتند از:
ویتامین C
ویتامین B1
ویتامین B2
ویتامین B3
ویتامین B5
کلسیم
فولات
آهن
منیزیم
فسفر
پتاسیم
روی
شکر
کربوهیدرات
فیبرغذایی
چربی
پروتئین

خاصیت های لیموترش
لیموترش دارای خاصیت های زیادی می باشد و برای بدن بسیار مفید است که برخی از آنها عبارتند از:
سفید شدن دندان ها
محرک دستگاه گوارش
اشتها آور و هضم کننده
تقویت کننده دستگاه ایمنی بدن
منبع فوق‌العاده پتاسیم
پاکسازی دستگاه ایمنی بدن برای دفع سم های بدن
خنک شدن دهان
درمان درد دندان
درمان ورم لثه
رفع لکه های روی پوست
کمک به کاهش وزن
کاهش التهاب
انرژی زا
کمک به ترک هرچه فوری کافئین
عفونت های ویروسی را کم می کند