خرید نهال نارنج

خرید و فروش نهال نارنج خرید مستقیم و بدون واسطه نهال نارنج با آموزش رایگان کاشت در تهران و شهرستان ها ارسال فوری به سراسر کشور پرداخت درب منزل


 تلفن: 09141803973
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10155» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09035992372
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10178» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
 تلفن: 09114403699
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-22» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - قائم‌شهر
 تلفن: 09330436366
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-11» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09383412398
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: گیلان - رودسر
 تلفن: 09113280864
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-7» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - قائم‌شهر
اگر شما هم نهالستان دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نهال فروشی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نهال چیست؟
نهال در فارسی معانی زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از: درختچه، درخت، شجر، نهال و غیره می باشد. نهال در زبان انگلیسی بصورت Seedling نوشته می شود. اگر بخواهیم تعریفی از نهال داشته باشیم می توانیم بگوییم: نهال در علم کشاورزی به درخت یا درختچه ای نوروس که تازه کاشته شده باشد گفته می شود. رشد نهال با جوانه زنی بذر آغاز می شود. اگر برای منزل، باغ یا حتی برای کسب درآمد نهال لازم دارید در لیست بالا می توانید لیست کاملی از نهال فروشی ها و از جمله نهال فروشی هایی که به کار خرید و فروش نهال نارنج مشغول هستند را مشاهده نمایید.


نهال نارنج چیست؟
نارنج یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «نارنج» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «bitter orange» نوشته می شود.نهال نارنج  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال نارنج «citrus aurantium» می باشد.  نهال نارنج از خانواده «مرکبات» است که در زبان انگلیسی بصورت «rutaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه نارنج بومی منطقه «جنوب ویتنام» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال نارنج می توان به  «seville orange, bigarade orange, marmalade orange, sour orange» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال نارنج
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال نارنج می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال نارنج  باید بصورت «مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال نارنج می بایست  «معتدل تا گرم»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال نارنج به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال نارنج باید دارای خاک «سنگین، غنی و زهکش دار» باشد.

اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به نارنگی یوزو،لیموترش رودخانه راسِل،کفیر لایم،لیموترش،سیتروس گارووای اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال نارنج اشاره کنیم می توانیم به «وامپی،سیب مکزیکی،درخت کاری،سیب چوبی،سداب اشاره کنیم.

ارقام نهال نارنج
نهال نارنج دارای گونه ها و رقم های مختلفی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
نارنج خوشه های c.myrtifolia
نارنج معمولی یا c.aurantium
نارنج شمال
نارنج شیراز

ویتامین های نارنج
نارنج دارای ویتامین های زیادی می باشد. اگر می خواهید بدانید نارنج چه ویتامین هایی دارد برخی از آنها عبارتند از:
ویتامین A
ویتامین E
ویتامین B
ویتامین B6
ویتامین B1
ویتامین B2
ویتامین C
نیاسین
فولات
پانتوتنیک اسید

مواد معدنی نارنج
نارنج دارایمواد معدنی زیادی می باشد. اگر می خواهید بدانید نارنج چه مواد معدنی دارد برخی از آنها عبارتند از:
سدیم
پتاسیم
کلسیم
منیزیم
فسفر
آهن
مس
منگنز

خاصیت های نارنج
نارنج خاصیت های زیادی دارد که برخی از آنها عبارتند از:
هضم کننده غذا
افزایش انرژی بدن
آنتی اکسیدان قوی
درمان کم خونی
کاهنده قند خون
برای سلامت قلب و عروق مفید است
مناسب برای کاهش وزن
تب را پایین می آورد

 

سایت تبلیغ نهال نارنج
اگر شما هم تولیدکننده یا پرورش دهنده نهال نارنج هستید و دوستدارید از بازار خرید و فروش نهال نارنج سود و درآمد داشته باشید و قصد ثبت تبلیغ خرید و فروش نارنج را دارید  وب سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی نهال، نهال فروشی ها و تبلیغات نهال می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله نهال در سایت « نهال فروشی» رایگان می باشد. پس اگر به کار خرید و فروش نهال مشغول هستید همین الان کار درج تبلیغات را شروع کنید.

قیمت نهال نارنج
اگر به دنبال خرید نهال نارنج می باشید و تمایل دارید بدانید قیمت نهال نارنج چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز نهال نارنج را از نهال فروشی های موجود در لیست بالا استعلام نمایید. در پایین نام هر یک از فروشنده های نهال شماره تلفن تماس آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده نهال نارنج
چنانچه به دنبال خرید عمده نهال نارنج می باشید باید انواع نهال های مثمر،غیر مثمر،نهال میوه دار، نهال های مرکبان و غیره را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها خریداری نمایید لیست کاملی از عمده فروشی ها، مراکز کشت و تولید انواع نهال، نهال فروشی ها را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مراکز کشت نهال به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نهال نارنج را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نهال نارنج
اگر به دنبال خرید نهال نارنج هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروشی ها را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن نهال فروشی های فروش نهال نارنج  در آن موجود است.


خرید نهال نارنج در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، شهرهای شمالی کشور مانند رشت، چالوس، لاهیجان و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروش ها و فروشگاه های نهال نارنج را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک از نهال فروشی ها نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر نهال فروشی  در چه شهری قرار داده شده است.


از کجا نهال نارنج ارزان بخریم؟
در گذشته که اینترنت و فضای مجازی نبود و ارتباطات بین مردم شهرها و حتی کشورهای مختلف سخت بود، فروشندگان به سختی می بایست آدرس و شماره تلفن تولیدی ها یا نهال فروشی ها را پیدا می کردند تا بتوانند با قیت پایین تر از بازار انواع نهال را خریداری نمایند. و یک نهال یا هر نوع محصولی باید چندین دست می گشت تا به دست مصرف کننده نهایی یا فروشنده هایی که به کار خرید و فروش نهال مشغول بودند برسد. اما الان اینترنت پل های ارتباطی را خیلی راحت نموده است و شما با یک جستجوی آسان به راحتی می توانید اسامی نهال فروشی های همه شهرها و حتی خارج از کشور را مشاهده کنید و با آنها همکاری در فروش داشته باشید.
اگر قصد خرید نهال نارنج ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع نهال نارنج را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با نهال فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع نهال نارنج را خریداری نمایید.


بازار خرید و فروش نهال
سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی نهال و نهالستان ها می باشد و بازار بزرگی را جهت خرید و فروش نهال از جمله نهال نارنج  برای نهال فروشی ها و نهالستان ها فراهم آورده است. اگر نهال فروشی دارید و یا یک نهالستان دارید و قصد معرفی خود و نهال های فروشی خود را دارید می توانید به آسانی در سایت خودتان را معرفی کنید. این صفحه مخصوص تبلیغ فروش نهال نارنج می باشد. برای درج نام شما به عنوان یک فروشنده نهال از جمله فروشنده یا نهالستان فروش نهال نارنج می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.