خرید نهال نارگیل

خرید و فروش نهال نارگیل به همراه آموزش رایگان کاشت در تهران و شهرستان ها ارسال فوری به سراسر کشور خرید مستقیم و بدون واسطه نهالستان های سراسر کشور


 تلفن: 09303844489
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-47» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - قائم‌شهر
 تلفن: 09113280864
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-7» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - قائم‌شهر
 تلفن: 09144811631
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-6» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
اگر شما هم نهالستان دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نهال فروشی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نهال چیست؟
نهال در فارسی معانی زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از: درختچه، درخت، شجر، نهال و غیره می باشد. نهال در زبان انگلیسی بصورت Seedling نوشته می شود. اگر بخواهیم تعریفی از نهال داشته باشیم می توانیم بگوییم: نهال در علم کشاورزی به درخت یا درختچه ای نوروس که تازه کاشته شده باشد گفته می شود. رشد نهال با جوانه زنی بذر آغاز می شود. اگر برای منزل، باغ یا حتی برای کسب درآمد نهال لازم دارید در لیست بالا می توانید لیست کاملی از نهال فروشی ها و از جمله نهال فروشی هایی که به کار خرید و فروش نهال نارگیل مشغول هستند را مشاهده نمایید.


نهال نارگیل چیست؟
نارگیل یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «نارگیل» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «coconut palm» نوشته می شود.نهال نارگیل  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال نارگیل «cocos nucifera» می باشد.  نهال نارگیل از خانواده «نخلیان» است که در زبان انگلیسی بصورت «arecaceae (palmae)» نوشته می شود. نهال یا درختچه نارگیل بومی منطقه «جنوب آسیا» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال نارگیل می توان به  «coconut» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال نارگیل
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال نارگیل می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال نارگیل  باید بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال نارگیل می بایست  «70 تا 80 درجه فارنهایت»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال نارگیل به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال نارگیل باید دارای خاک «همه انواع خاک ها با زهکش مناسب» باشد. اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال نارگیل اشاره کنیم می توانیم به « نخل آسای،نخل بادبزنی ارّه ای،نخل رافِل » اشاره کنیم.

نهال نارگیل تلخ چیست؟
نارگیل تلخ یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «نارگیل تلخ» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «bitter coconut» نوشته می شود.نهال نارگیل تلخ  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال نارگیل تلخ «syagrus oleracea» می باشد.  نهال نارگیل تلخ از خانواده «نخل» است که در زبان انگلیسی بصورت «arecaceae ( palmae)» نوشته می شود. نهال یا درختچه نارگیل تلخ بومی منطقه «برزیل» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال نارگیل تلخ می توان به  «-» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال نارگیل تلخ
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال نارگیل تلخ می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال نارگیل تلخ  باید بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال نارگیل تلخ می بایست  «نواحی گرمسیری و نیمه گرمسیری»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال نارگیل تلخ به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال نارگیل تلخ باید دارای خاک «خاک هایی با بافت سبک و متوسط» باشد. اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به نخل سرگردان اشاره کنیم.

سایت تبلیغ نهال نارگیل
اگر شما هم تولیدکننده یا پرورش دهنده نهال نارگیل هستید و دوستدارید از بازار خرید و فروش نهال نارگیل سود و درآمد داشته باشید و قصد ثبت تبلیغ خرید و فروش نارگیل را دارید  وب سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی نهال، نهال فروشی ها و تبلیغات نهال می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله نهال در سایت « نهال فروشی» رایگان می باشد. پس اگر به کار خرید و فروش نهال مشغول هستید همین الان کار درج تبلیغات را شروع کنید.

قیمت نهال نارگیل
اگر به دنبال خرید نهال نارگیل می باشید و تمایل دارید بدانید قیمت نهال نارگیل چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز نهال نارگیل را از نهال فروشی های موجود در لیست بالا استعلام نمایید. در پایین نام هر یک از فروشنده های نهال شماره تلفن تماس آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده نهال نارگیل
چنانچه به دنبال خرید عمده نهال نارگیل می باشید باید انواع نهال های مثمر،غیر مثمر،نهال میوه دار، نهال های مرکبان و غیره را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها خریداری نمایید لیست کاملی از عمده فروشی ها، مراکز کشت و تولید انواع نهال، نهال فروشی ها را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مراکز کشت نهال به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نهال نارگیل را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نهال نارگیل
اگر به دنبال خرید نهال نارگیل هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروشی ها را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن نهال فروشی های فروش نهال نارگیل  در آن موجود است.

از کجا نهال نارگیل ارزان بخریم؟
در گذشته که اینترنت و فضای مجازی نبود و ارتباطات بین مردم شهرها و حتی کشورهای مختلف سخت بود، فروشندگان به سختی می بایست آدرس و شماره تلفن تولیدی ها یا نهال فروشی ها را پیدا می کردند تا بتوانند با قیت پایین تر از بازار انواع نهال را خریداری نمایند. و یک نهال یا هر نوع محصولی باید چندین دست می گشت تا به دست مصرف کننده نهایی یا فروشنده هایی که به کار خرید و فروش نهال مشغول بودند برسد. اما الان اینترنت پل های ارتباطی را خیلی راحت نموده است و شما با یک جستجوی آسان به راحتی می توانید اسامی نهال فروشی های همه شهرها و حتی خارج از کشور را مشاهده کنید و با آنها همکاری در فروش داشته باشید.
اگر قصد خرید نهال نارگیل ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع نهال نارگیل را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با نهال فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع نهال نارگیل را خریداری نمایید.


بازار خرید و فروش نهال
سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی نهال و نهالستان ها می باشد و بازار بزرگی را جهت خرید و فروش نهال از جمله نهال نارگیل  برای نهال فروشی ها و نهالستان ها فراهم آورده است. اگر نهال فروشی دارید و یا یک نهالستان دارید و قصد معرفی خود و نهال های فروشی خود را دارید می توانید به آسانی در سایت خودتان را معرفی کنید. این صفحه مخصوص تبلیغ فروش نهال نارگیل می باشد. برای درج نام شما به عنوان یک فروشنده نهال از جمله فروشنده یا نهالستان فروش نهال نارگیل می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.


ویتامین های نارگیل:
نارگیل دارای ویتامین ها و مواد معدنی زیادی می باشد  که برخی از آنها عبارتند از:
کربوهیدرات‌ها
پروتئین
ویتامین سی
ویتامین ای
ویتامین کا
تیامین
نیاسین
فولات
پانتوتنیک اسید
کلسیم
آهن
فسفر
پتاسیم
سدیم
روی
مس
منیزیوم
سلنیوم
آب
چربی
نشاسته


خاصیت های نارگیل:
نارگیل دارای خواص یا خاصیت های زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
سرشار از فیبر است
برای کنترل دیابت مناسب است
برای تقویت سیستم گوارشی و کمک به هضم می باشد
از پیری جلوگیری می کند
برای سیستم ایمنی بدن مناسب است
برای درمان آب نمودن چربی دور شکمی مناسب است
انرژی را بالا می برد
باعث درمان صرع می شود
برای مبارزه با سرطان مناسب است
بدن را هیدراته نگه می دارد
از عفونت ادراری جلوگیری می کند
کلسترول خون را بهبود می بخشد
رای کنترل اسیدیته و سوزش سر دل خوب است
برای دوران بارداری مناسب است
برای مبارزه با باکتری ها بسیار مناسب است
برای سلامت دهان و دندان خوب است
برای سلامت استخوان خیلی عالی است
از روغن آن برای مبارزه با خشکی پوست استفاده می شود
یک پاک کننده پوست است
روغن آن برای دست های خشک خوب است
روغن آن برای جوان سازی پوست خوب است
برای پاکسازی پوست خوب است
گردش خون را افزایش می دهد
برای درب پوست چرب خوب است
سالم نگه داشتن موهای سالم خوب است