خرید نهال گردو

خرید نهال گردو بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ارسال فوری به سراسر کشور ارقام نهال گردو با مشاوره رایگان و آموزش کشت ارزان و با قیمت تولیدی


 تلفن: 09141803973
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10155» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09142382292
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10135» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09175819585
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10131» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: فارس - شیراز
 تلفن: 09153316256
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10105» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - خواف
 تلفن: 09104101070
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-81» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09128843140
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-58» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - شهریار
اگر شما هم نهالستان دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نهال فروشی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نهال چیست؟
نهال در فارسی معانی زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از: درختچه، درخت، شجر، نهال و غیره می باشد. نهال در زبان انگلیسی بصورت Seedling نوشته می شود. اگر بخواهیم تعریفی از نهال داشته باشیم می توانیم بگوییم: نهال در علم کشاورزی به درخت یا درختچه ای نوروس که تازه کاشته شده باشد گفته می شود. رشد نهال با جوانه زنی بذر آغاز می شود. اگر برای منزل، باغ یا حتی برای کسب درآمد نهال لازم دارید در لیست بالا می توانید لیست کاملی از نهال فروشی ها و از جمله نهال فروشی هایی که به کار خرید و فروش نهال گردو مشغول هستند را مشاهده نمایید.


نهال گردو چیست؟
گردو یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «گردو» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «persian walnut» نوشته می شود.نهال گردو  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال گردو «juglans regia» می باشد.  نهال گردو از خانواده «گردو» است که در زبان انگلیسی بصورت «juglandaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه گردو بومی منطقه «شرق منطقه بالکان تا کوه های هیمالیا و جنوب شرق چین» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال گردو می توان به  «english walnut، california walnut, common walnut» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال گردو
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال گردو می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «خیلی زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال گردو  باید بصورت «مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال گردو می بایست  «7-21»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال گردو به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال گردو باید دارای خاک «ماسه ای و حاصلخیز- کمی اسیدی» باشد.

اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به گردوی سیاه اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال گردو اشاره کنیم می توانیم به «پکان،لرگ اشاره کنیم.

سایت تبلیغ نهال گردو
اگر شما هم تولیدکننده یا پرورش دهنده نهال گردو هستید و دوستدارید از بازار خرید و فروش نهال گردو سود و درآمد داشته باشید و قصد ثبت تبلیغ خرید و فروش گردو را دارید  وب سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی نهال، نهال فروشی ها و تبلیغات نهال می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله نهال در سایت « نهال فروشی» رایگان می باشد. پس اگر به کار خرید و فروش نهال مشغول هستید همین الان کار درج تبلیغات را شروع کنید.

قیمت نهال گردو
اگر به دنبال خرید نهال گردو می باشید و تمایل دارید بدانید قیمت نهال گردو چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز نهال گردو را از نهال فروشی های موجود در لیست بالا استعلام نمایید. در پایین نام هر یک از فروشنده های نهال شماره تلفن تماس آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده نهال گردو
چنانچه به دنبال خرید عمده نهال گردو می باشید باید انواع نهال های مثمر،غیر مثمر،نهال میوه دار، نهال های مرکبان و غیره را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها خریداری نمایید لیست کاملی از عمده فروشی ها، مراکز کشت و تولید انواع نهال، نهال فروشی ها را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مراکز کشت نهال به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نهال گردو را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نهال گردو
اگر به دنبال خرید نهال گردو هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروشی ها را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن نهال فروشی های فروش نهال گردو  در آن موجود است.


خرید نهال گردو در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، شهرهای شمالی کشور مانند رشت، چالوس، لاهیجان و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروش ها و فروشگاه های نهال گردو را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک از نهال فروشی ها نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر نهال فروشی  در چه شهری قرار داده شده است.


از کجا نهال گردو ارزان بخریم؟
در گذشته که اینترنت و فضای مجازی نبود و ارتباطات بین مردم شهرها و حتی کشورهای مختلف سخت بود، فروشندگان به سختی می بایست آدرس و شماره تلفن تولیدی ها یا نهال فروشی ها را پیدا می کردند تا بتوانند با قیت پایین تر از بازار انواع نهال را خریداری نمایند. و یک نهال یا هر نوع محصولی باید چندین دست می گشت تا به دست مصرف کننده نهایی یا فروشنده هایی که به کار خرید و فروش نهال مشغول بودند برسد. اما الان اینترنت پل های ارتباطی را خیلی راحت نموده است و شما با یک جستجوی آسان به راحتی می توانید اسامی نهال فروشی های همه شهرها و حتی خارج از کشور را مشاهده کنید و با آنها همکاری در فروش داشته باشید.
اگر قصد خرید نهال گردو ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع نهال گردو را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با نهال فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع نهال گردو را خریداری نمایید.


بازار خرید و فروش نهال
سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی نهال و نهالستان ها می باشد و بازار بزرگی را جهت خرید و فروش نهال از جمله نهال گردو  برای نهال فروشی ها و نهالستان ها فراهم آورده است. اگر نهال فروشی دارید و یا یک نهالستان دارید و قصد معرفی خود و نهال های فروشی خود را دارید می توانید به آسانی در سایت خودتان را معرفی کنید. این صفحه مخصوص تبلیغ فروش نهال گردو می باشد. برای درج نام شما به عنوان یک فروشنده نهال از جمله فروشنده یا نهالستان فروش نهال گردو می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.


نهال گردو
نهال گردو یکی از نهال های میوه یا نهال های مثمر میباشد که توسط نهالستان های سراسر کشور به فروش میرسد. برخی از نهالستان ها یکی از کارهای آنها فروش انواع نهال گردو می‌باشد و برخی از نهالستان های دیگر به صورت تخصصی انواع گردو را به فروش می رسانند.


خرید نهال گردو
اگر به دنبال خرید نهال گردو هستید می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه انواع نهال گردو را از نهالستان ها خریداری کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهالستانها را به همراه شماره تلفن مشاهده نمایید‌.

خرید ارزان نهال گردو
اگر به دنبال خرید ارزان نهال گردو هستید باید نهال گردو را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستانها خریداری کنید اگر می‌خواهید انواع نهال گردو را به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت عمده و ارزان خریداری کنید در لیست بالا می توانید از اسامی  آن ها را مشاهده نمایید در قسمت پایین نام هر یک از نهالستانها شماره تلفن آنها قرار داده شده است.

شماره تلفن نهالستان گردو
اگر به دنبال شماره تلفن نهالستان گردو هستید در قسمت بالای همین صفحه میتوانید شماره تلفن ها و نام شهر و استان هر یک از نهالستان های فروش گردو را مشاهده نمایید.

قیمت نهال گردو
اگر به دنبال قیمت به روز نهال گردو هستید و می خواهید بدانید قیمت خرید نهال گردو چقدر است در لیست بالا می توانید از نهالستانهای گردو قیمت انواع نهال گردو را سوال کنید.

انواع نهال گردو
نهال گردو دارای ارقام مختلفی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
نهال گردو پوست کاغذی
نهال گردو تویسرکان
نهال گردو جمال
نهال گردو چندلر
نهال گردو خوشه ای ایرانی
نهال گردو خوشه ای ترکیه
نهال گردو خوشه ای فرانسه
نهال گردو دماوند
نهال گردو مقاوم به سرما
نهال گردو اسراییلی
نهال گردو بوانات
نهال گردو پاکوتاه
نهال گردو پدرو
نهال گردو تو سرخ
نهال گردو خوشه ای تخم مرغی ژنوتیپ برتر
نهال گردو دیرگل
نهال گردو روند
نهال گردو شیلی
نهال گردو فرنور
نهال گردو کانادایی
نهال گردو گرمسیری
نهال گردو لارا
نهال گردو مراغه
نهال گردو بیلچک
نهال گردو پاریزین
نهال گردو پکان آمریکایی
نهال گردو پیوندی فرانکت
نهال گردو ساندلند
نهال گردو سجنو
نهال گردو شبین
نهال گردو کاما
نهال گردو هارتلی
نهال گردو وینا
نهال گردو یالووا
نهال گردو ضیا آباد