خرید نهال گیلاس

خرید و فروش نهال گيلاس انواع ارقام نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهال فروشی های سراسر کشور با آموزش رایگان کشت و پرورش ارسال فوری پرداخت در محل


 تلفن: 09141803973
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10155» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09052753788
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-73» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09303844489
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-47» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - قائم‌شهر
 تلفن: 09142382292
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10135» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09353137137
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10127» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: البرز - محمد شهر
 تلفن: 09153316256
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10105» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - خواف
اگر شما هم نهالستان دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نهال فروشی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نهال چیست؟
نهال در فارسی معانی زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از: درختچه، درخت، شجر، نهال و غیره می باشد. نهال در زبان انگلیسی بصورت Seedling نوشته می شود. اگر بخواهیم تعریفی از نهال داشته باشیم می توانیم بگوییم: نهال در علم کشاورزی به درخت یا درختچه ای نوروس که تازه کاشته شده باشد گفته می شود. رشد نهال با جوانه زنی بذر آغاز می شود. اگر برای منزل، باغ یا حتی برای کسب درآمد نهال لازم دارید در لیست بالا می توانید لیست کاملی از نهال فروشی ها و از جمله نهال فروشی هایی که به کار خرید و فروش نهال گيلاس مشغول هستند را مشاهده نمایید.


نهال گيلاس چیست؟
گيلاس یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «گيلاس» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «sweet cherry» نوشته می شود.نهال گيلاس  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال گيلاس «prunus avium» می باشد.  نهال گيلاس از خانواده «گل سرخیان» است که در زبان انگلیسی بصورت «rosaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه گيلاس بومی منطقه «اروپا» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال گيلاس می توان به  «wild cherryو sweet cherryو bird cherryو mazzard» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال گيلاس
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال گيلاس می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال گيلاس  باید بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال گيلاس می بایست  «زمستان خنک و تابستان آفتابی»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال گيلاس به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال گيلاس باید دارای خاک «غنی و زهکش دار» باشد.

اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به گیلاس سیاه کوهی،بادام معمولی،آلبالو،گیلاس سیاه،شلیل اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال گيلاس اشاره کنیم می توانیم به «به ژاپنی،گل نسترن روبیجینوزا،علف مبارک رونده،گل محمدی،رز کارولینا و غیره » اشاره کنیم.

انواع ارقام نهال گیلاس
نهال گیلاس هم همانند سایر نهال ها دارای یکسری از ارقام و نژادها می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

نهال گیلاس دلارکا
نهال گیلاس گلد
نهال گیلاس دلمونت
نهال گیلاس دورون نروی
نهال گیلاس ارلی ریورز
نهال گیلاس آمبرانس
نهال گیلاس امپرور فرانسیس
نهال گیلاس فوریا
نهال گیلاس فروگمور
نهال گیلاس کاستور
نهال گیلاس ژرمس دورفر
نهال گیلاس گروس شوترز نور پل
نهال گیلاس هارتلند
نهال گیلاس هرتفورد
نهال گیلاس هادسون
نهال گیلاس ژورژیا
نهال گیلاس کارابو دار
نهال گیلاس کریستین
نهال گیلاس آنابلا
نهال گیلاس آرسینا یا فوکر
نهال گیلاس بوته رز اسپات
نهال گیلاس چینوک
نهال گیلاس کولنی
نهال گیلاس مالیزیا
نهال گیلاس نوبل
نهال گیلاس لامبرت
نهال گیلاس لارین
نهال گیلاس لیندا
نهال گیلاس مارگارت
نهال گیلاس مرشانت
نهال گیلاس مرتون بیگارو
نهال گیلاس والرا
نهال گیلاس ون
نهال گیلاس ویکتوریا
نهال گیلاس ویوا
نهال گیلاس ویندسور
نهال گیلاس بارور
نهال گیلاس گلست
نهال گیلاس ایزابلا
نهال گیلاس لاپینز
نهال گیلاس نیواستار
نهال گیلاس صورتی لواسان
نهال گیلاس سفید ارومیه
نهال گیلاس بینگ
نهال گیلاس پروتیوا
نهال گیلاس پیش رس سیلویا
نهال گیلاس رژینا
نهال گیلاس شیشه ای
نهال گیلاس فرنگینهال گیلاس مرتون گلوری
نهال گیلاس مرتون هیرت
نهال گیلاس سامیت
نهال گیلاس مرادی کازانوا
نهال گیلاس سولیماری گومبولی
نهال گیلاس استار
نهال گیلاس استارکینگ هاردی ژیانت
نهال گیلاس زومولیا فکت
نهال گیلاس تکلووان
نهال گیلاس تراگانایی ادسا
نهال گیلاس تارفاندا
نهال گیلاس اولسترنهال گیلاس مورا
نهال گیلاس نالینا
نهال گیلاس ناموزا
نهال گیلاس ناپلئون یا رویال ان
نهال گیلاس سیاه مشهد
نهال گیلاس رینر
نهال گیلاس رومان اولیویا
نهال گیلاس رژینا
نهال گیلاس ریوسون
نهال گیلاس سیدلینگ
نهال گیلاس راندل هیرت
نهال گیلاس رویالتون
نهال گیلاس اس تی مارگارت
نهال گیلاس سم
نهال گیلاس سندرا
نهال گیلاس اشتنبرگر
نهال گیلاس اشمیت

 

سایت تبلیغ نهال گيلاس
اگر شما هم تولیدکننده یا پرورش دهنده نهال گيلاس هستید و دوستدارید از بازار خرید و فروش نهال گيلاس سود و درآمد داشته باشید و قصد ثبت تبلیغ خرید و فروش گيلاس را دارید  وب سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی نهال، نهال فروشی ها و تبلیغات نهال می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله نهال در سایت « نهال فروشی» رایگان می باشد. پس اگر به کار خرید و فروش نهال مشغول هستید همین الان کار درج تبلیغات را شروع کنید.

قیمت نهال گيلاس
اگر به دنبال خرید نهال گيلاس می باشید و تمایل دارید بدانید قیمت نهال گيلاس چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز نهال گيلاس را از نهال فروشی های موجود در لیست بالا استعلام نمایید. در پایین نام هر یک از فروشنده های نهال شماره تلفن تماس آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده نهال گيلاس
چنانچه به دنبال خرید عمده نهال گيلاس می باشید باید انواع نهال های مثمر،غیر مثمر،نهال میوه دار، نهال های مرکبان و غیره را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها خریداری نمایید لیست کاملی از عمده فروشی ها، مراکز کشت و تولید انواع نهال، نهال فروشی ها را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مراکز کشت نهال به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نهال گيلاس را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نهال گيلاس
اگر به دنبال خرید نهال گيلاس هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروشی ها را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن نهال فروشی های فروش نهال گيلاس  در آن موجود است.


خرید نهال گيلاس در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، شهرهای شمالی کشور مانند رشت، چالوس، لاهیجان و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروش ها و فروشگاه های نهال گيلاس را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک از نهال فروشی ها نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر نهال فروشی  در چه شهری قرار داده شده است.


از کجا نهال گيلاس ارزان بخریم؟
در گذشته که اینترنت و فضای مجازی نبود و ارتباطات بین مردم شهرها و حتی کشورهای مختلف سخت بود، فروشندگان به سختی می بایست آدرس و شماره تلفن تولیدی ها یا نهال فروشی ها را پیدا می کردند تا بتوانند با قیت پایین تر از بازار انواع نهال را خریداری نمایند. و یک نهال یا هر نوع محصولی باید چندین دست می گشت تا به دست مصرف کننده نهایی یا فروشنده هایی که به کار خرید و فروش نهال مشغول بودند برسد. اما الان اینترنت پل های ارتباطی را خیلی راحت نموده است و شما با یک جستجوی آسان به راحتی می توانید اسامی نهال فروشی های همه شهرها و حتی خارج از کشور را مشاهده کنید و با آنها همکاری در فروش داشته باشید.
اگر قصد خرید نهال گيلاس ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع نهال گيلاس را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با نهال فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع نهال گيلاس را خریداری نمایید.


بازار خرید و فروش نهال
سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی نهال و نهالستان ها می باشد و بازار بزرگی را جهت خرید و فروش نهال از جمله نهال گيلاس  برای نهال فروشی ها و نهالستان ها فراهم آورده است. اگر نهال فروشی دارید و یا یک نهالستان دارید و قصد معرفی خود و نهال های فروشی خود را دارید می توانید به آسانی در سایت خودتان را معرفی کنید. این صفحه مخصوص تبلیغ فروش نهال گيلاس می باشد. برای درج نام شما به عنوان یک فروشنده نهال از جمله فروشنده یا نهالستان فروش نهال گيلاس می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.