خرید نهال بادام

خرید و فروش نهال بادام خرید مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها و نهال فروشی ها درتهران و شهرستان ها ارسال فوری به سراسر کشور آموزش رایگان کاشت بادام


 تلفن: 09141803973
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10155» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09052753788
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-73» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09142382292
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10135» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09175819585
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10131» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: فارس - شیراز
 تلفن: 09153316256
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10105» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - خواف
 تلفن: 09128843140
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-58» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - شهریار
اگر شما هم نهالستان دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نهال فروشی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نهال چیست؟
نهال در فارسی معانی زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از: درختچه، درخت، شجر، نهال و غیره می باشد. نهال در زبان انگلیسی بصورت Seedling نوشته می شود. اگر بخواهیم تعریفی از نهال داشته باشیم می توانیم بگوییم: نهال در علم کشاورزی به درخت یا درختچه ای نوروس که تازه کاشته شده باشد گفته می شود. رشد نهال با جوانه زنی بذر آغاز می شود. اگر برای منزل، باغ یا حتی برای کسب درآمد نهال لازم دارید در لیست بالا می توانید لیست کاملی از نهال فروشی ها و از جمله نهال فروشی هایی که به کار خرید و فروش نهال درخت بادام مشغول هستند را مشاهده نمایید.


نهال درخت بادام چیست؟
درخت بادام یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «درخت بادام» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «almond» نوشته می شود.نهال درخت بادام  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال بادام «prunus dulcis» می باشد.  نهال درخت بادام از خانواده «گل سرخیان» است که در زبان انگلیسی بصورت «rosaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه درخت بادام بومی منطقه «شمال آفریقا و غرب آسیا» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال درخت بادام می توان به  «mandorla , ahmond , knackmandel , amande , lawz , badem» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال درخت بادام
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال درخت بادام می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال درخت بادام  باید بصورت «کمی خشک» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال درخت بادام می بایست  «22 درجه سانتیگراد»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال درخت بادام به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال درخت بادام باید دارای خاک «خاک رس» باشد.

اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به زردآلو،بادام معمولی،آلو،گیلاس سیاه کوهی،آلبالو اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال درخت بادام اشاره کنیم می توانیم به «ارژن / بادام کوهی،نسترن زرد،بونسای پیراکانتا کوکسینیا،توت فرنگی،رز کارولینا اشاره کنیم.

ارقام نهال بادام
نهال بادام دارای گونه های مختلفی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
نهال بادام ای آی AI
نهال بادام دسمیو مارکونا DesmayoLrgueta
نهال بادام فرادوئل Ferraduel
نهال بادام فراکنس Ferragne
نهال بادام فراسلیس Ferralise
نهال بادام فراستار Ferrastar
نهال بادام فرانکولی Francoli
نهال بادام گلوریتا Glorieta
نهال بادام لورانی Lauranne
نهال بادام مارکونا Marcona
نهال بادام مسبوورا Masbovera
نهال بادام نان پریل Nonpareil
نهال بادام استیلیتل Steliette
نهال بادام تکساس Texas
نهال بادام تونو Tuono
نهال بادام آذر Azar
نهال بادام شکوفه A.h
نهال بادام فرانیس Ferransis
نهال بادام حریر Harir
نهال بادام سهند Sahand
نهال بادام یلدا Yalda
نهال بادام کاغذی یا نجف آبادی Kaghazi
نهال بادام گورا Guara
نهال بادام موناکیو Monacayo
نهال بادام آیلس Ayles
نهال بادام کارمل Carmel
نهال بادام باتل Buttle
نهال بادام کریستومورتا Cristomorto
نهال بادام سوپرنوا Supernova
نهال بادام پریموراسکای Primorski

ویتامین های بادام
بادام دارای ویتامین های زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
ویتامین آ
بتاکاروتن
لوتئین و زآکسانتین
ویتامین ب۱ (تیامین)
ویتامین ب۲ (ریبوفلاوین)
ویتامین ب۳ (نیاسین)
پانتوتنیک اسید (ویتامین ب۵)
ویتامین ب۶
اسید فولیک (ویتامین ب۹)
ویتامین E
ویتامین K
کلسیم
آهن
منیزیم
منگنز
فسفر
پتاسیم
سدیم
روی

مواد معدنی و املاح
بادام دارای خیلی از املاح، ویتامین ها و مواد معدنی زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
کربوهیدرات‌ها
نشاسته
قندها
فیبر
چربی
چربی اشباع
پروتئین
تریپتوفان
ترونین
آرژینین
گلوتامیک اسید
گلیسین
پرولین

سایت تبلیغ نهال درخت بادام
اگر شما هم تولیدکننده یا پرورش دهنده نهال درخت بادام هستید و دوستدارید از بازار خرید و فروش نهال درخت بادام سود و درآمد داشته باشید و قصد ثبت تبلیغ خرید و فروش درخت بادام را دارید  وب سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی نهال، نهال فروشی ها و تبلیغات نهال می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله نهال در سایت « نهال فروشی» رایگان می باشد. پس اگر به کار خرید و فروش نهال مشغول هستید همین الان کار درج تبلیغات را شروع کنید.


قیمت نهال درخت بادام
اگر به دنبال خرید نهال درخت بادام می باشید و تمایل دارید بدانید قیمت نهال درخت بادام چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز نهال درخت بادام را از نهال فروشی های موجود در لیست بالا استعلام نمایید. در پایین نام هر یک از فروشنده های نهال شماره تلفن تماس آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده نهال درخت بادام
چنانچه به دنبال خرید عمده نهال درخت بادام می باشید باید انواع نهال های مثمر،غیر مثمر،نهال میوه دار، نهال های مرکبان و غیره را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها خریداری نمایید لیست کاملی از عمده فروشی ها، مراکز کشت و تولید انواع نهال، نهال فروشی ها را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مراکز کشت نهال به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نهال درخت بادام را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نهال درخت بادام
اگر به دنبال خرید نهال درخت بادام هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروشی ها را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن نهال فروشی های فروش نهال درخت بادام  در آن موجود است.


خرید نهال درخت بادام در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، شهرهای شمالی کشور مانند رشت، چالوس، لاهیجان و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروش ها و فروشگاه های نهال درخت بادام را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک از نهال فروشی ها نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر نهال فروشی  در چه شهری قرار داده شده است.


از کجا نهال درخت بادام ارزان بخریم؟
در گذشته که اینترنت و فضای مجازی نبود و ارتباطات بین مردم شهرها و حتی کشورهای مختلف سخت بود، فروشندگان به سختی می بایست آدرس و شماره تلفن تولیدی ها یا نهال فروشی ها را پیدا می کردند تا بتوانند با قیت پایین تر از بازار انواع نهال را خریداری نمایند. و یک نهال یا هر نوع محصولی باید چندین دست می گشت تا به دست مصرف کننده نهایی یا فروشنده هایی که به کار خرید و فروش نهال مشغول بودند برسد. اما الان اینترنت پل های ارتباطی را خیلی راحت نموده است و شما با یک جستجوی آسان به راحتی می توانید اسامی نهال فروشی های همه شهرها و حتی خارج از کشور را مشاهده کنید و با آنها همکاری در فروش داشته باشید.
اگر قصد خرید نهال درخت بادام ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع نهال درخت بادام را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با نهال فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع نهال درخت بادام را خریداری نمایید.


بازار خرید و فروش نهال
سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی نهال و نهالستان ها می باشد و بازار بزرگی را جهت خرید و فروش نهال از جمله نهال درخت بادام  برای نهال فروشی ها و نهالستان ها فراهم آورده است. اگر نهال فروشی دارید و یا یک نهالستان دارید و قصد معرفی خود و نهال های فروشی خود را دارید می توانید به آسانی در سایت خودتان را معرفی کنید. این صفحه مخصوص تبلیغ فروش نهال درخت بادام می باشد. برای درج نام شما به عنوان یک فروشنده نهال از جمله فروشنده یا نهالستان فروش نهال درخت بادام می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.