خرید نهال آلو

خرید و فروش نهال آلو خرید مستقیم و بدون واسطه انواع آلو در تهران و شهرستان ها با آموزش کاشت رایگان ارسال فوری به سراسر کشور پرداخت در محل


 تلفن: 09141803973
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10155» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09052753788
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-73» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09142382292
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10135» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09353137137
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10127» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: البرز - محمد شهر
 تلفن: 09153316256
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10105» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - خواف
 تلفن: 09128843140
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-58» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - شهریار
اگر شما هم نهالستان دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نهال فروشی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نهال چیست؟
نهال در فارسی معانی زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از: درختچه، درخت، شجر، نهال و غیره می باشد. نهال در زبان انگلیسی بصورت Seedling نوشته می شود. اگر بخواهیم تعریفی از نهال داشته باشیم می توانیم بگوییم: نهال در علم کشاورزی به درخت یا درختچه ای نوروس که تازه کاشته شده باشد گفته می شود. رشد نهال با جوانه زنی بذر آغاز می شود. اگر برای منزل، باغ یا حتی برای کسب درآمد نهال لازم دارید در لیست بالا می توانید لیست کاملی از نهال فروشی ها و از جمله نهال فروشی هایی که به کار خرید و فروش نهال آلو مشغول هستند را مشاهده نمایید.


نهال آلو چیست؟
آلو یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «آلو» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «common plums» نوشته می شود.نهال آلو  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال آلو «prunus domestica» می باشد.  نهال آلو از خانواده «گل سرخیان» است که در زبان انگلیسی بصورت «rosaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه آلو بومی منطقه «جنوب شرقی اروپا» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال آلو می توان به  «آلوی اروپایی» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال آلو
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال آلو می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال آلو  باید بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال آلو می بایست  «آب و هوای معتدل»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال آلو به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال آلو باید دارای خاک «خاک های لومی شنی» باشد.

اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به بادام معمولی،هلو انجیری،بادام کوهی،آلو قطره طلا،گیلاس سیاه کوهی اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال آلو اشاره کنیم می توانیم به «گلابی وحشی،نسترن کوهی،ازگیل،توت فرنگی،تنگرس اشاره کنیم.

ارقام نهال آلو
نهال آلو دارای گونه ها و رقم های مختلفی است که عبارتند از:
نهال آلو لومبارد Lombard
نهال آلو یلواگ Yellow egg
نهال آلو شایرو Shayro
نهال آلو سانتارزا Santarza
نهال آلو قطره طلا Golden drop
نهال آلو بروبانک borbank
نهال آلو بخارا bokhara
نهال آلو تخم مرغی لواسان TokhmemorghiLavasan
نهال آلو زرد اراک ZardArak
نهال آلو بوراکا Boraka
نهال آلو هانی رزا HaniRoza
نهال آلو کاکاک فروت فول KakakForootFul
نهال آلو آلینا Alina
نهال آلو گرین گیج GreenGij
نهال آلو کالیتا Calita
نهال آلو ساحلی Beach Plum
نهال آلو بلوفای bluefi
نهال آلو استنلی stanli
نهال آلو پرزیدنت Peresidant
نهال آلو سیمکا simka
نهال آلو فریر Feryzer
نهال آلو لارودا laroda
نهال آلو دامسونز Damsovenz
نهال آلو تنسگل tensegel
نهال آلو کالیفرنیا california
نهال آلو خشکباری khoshkbari

 

خاصیت های آلو
آلو دارای خاصیت های بسیار زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
درمان یبوست
درمان بیماری های تنفسی
دفع انگل
سلامت نگه داشتن سیستم گوارشی
میزان گلیسمی خون را پایین می آورد
سلامت استخوان ها را افزایش می دهد
برای حافظه مفید است


ویتامین های آلو
آلو دارای ویتامین های بسیار زیادی می باشد که برخی از ویتامین های آلو عبارتند از:
ویتامین C
ویتامین A
ویتامین E
ویتامین k
اسید فولیک
نیاسین
پیریدوکسین
ریبوفلاوین
تیامین

مواد معدنی
آلو دارای مواد معدنی بسیار زیادی می باشد که برخی از مواد معدنی آلو عبارتند از:
کلسیم
مس
آهن
منیزیم
منگنز
فسفر
روی


سایت تبلیغ نهال آلو
اگر شما هم تولیدکننده یا پرورش دهنده نهال آلو هستید و دوستدارید از بازار خرید و فروش نهال آلو سود و درآمد داشته باشید و قصد ثبت تبلیغ خرید و فروش آلو را دارید  وب سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی نهال، نهال فروشی ها و تبلیغات نهال می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله نهال در سایت « نهال فروشی» رایگان می باشد. پس اگر به کار خرید و فروش نهال مشغول هستید همین الان کار درج تبلیغات را شروع کنید.

قیمت نهال آلو
اگر به دنبال خرید نهال آلو می باشید و تمایل دارید بدانید قیمت نهال آلو چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز نهال آلو را از نهال فروشی های موجود در لیست بالا استعلام نمایید. در پایین نام هر یک از فروشنده های نهال شماره تلفن تماس آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده نهال آلو
چنانچه به دنبال خرید عمده نهال آلو می باشید باید انواع نهال های مثمر،غیر مثمر،نهال میوه دار، نهال های مرکبان و غیره را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها خریداری نمایید لیست کاملی از عمده فروشی ها، مراکز کشت و تولید انواع نهال، نهال فروشی ها را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مراکز کشت نهال به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نهال آلو را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نهال آلو
اگر به دنبال خرید نهال آلو هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروشی ها را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن نهال فروشی های فروش نهال آلو  در آن موجود است.


خرید نهال آلو در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، شهرهای شمالی کشور مانند رشت، چالوس، لاهیجان و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروش ها و فروشگاه های نهال آلو را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک از نهال فروشی ها نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر نهال فروشی  در چه شهری قرار داده شده است.


از کجا نهال آلو ارزان بخریم؟
در گذشته که اینترنت و فضای مجازی نبود و ارتباطات بین مردم شهرها و حتی کشورهای مختلف سخت بود، فروشندگان به سختی می بایست آدرس و شماره تلفن تولیدی ها یا نهال فروشی ها را پیدا می کردند تا بتوانند با قیت پایین تر از بازار انواع نهال را خریداری نمایند. و یک نهال یا هر نوع محصولی باید چندین دست می گشت تا به دست مصرف کننده نهایی یا فروشنده هایی که به کار خرید و فروش نهال مشغول بودند برسد. اما الان اینترنت پل های ارتباطی را خیلی راحت نموده است و شما با یک جستجوی آسان به راحتی می توانید اسامی نهال فروشی های همه شهرها و حتی خارج از کشور را مشاهده کنید و با آنها همکاری در فروش داشته باشید.
اگر قصد خرید نهال آلو ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع نهال آلو را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با نهال فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع نهال آلو را خریداری نمایید.


بازار خرید و فروش نهال
سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی نهال و نهالستان ها می باشد و بازار بزرگی را جهت خرید و فروش نهال از جمله نهال آلو  برای نهال فروشی ها و نهالستان ها فراهم آورده است. اگر نهال فروشی دارید و یا یک نهالستان دارید و قصد معرفی خود و نهال های فروشی خود را دارید می توانید به آسانی در سایت خودتان را معرفی کنید. این صفحه مخصوص تبلیغ فروش نهال آلو می باشد. برای درج نام شما به عنوان یک فروشنده نهال از جمله فروشنده یا نهالستان فروش نهال آلو می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.