خرید و فروش نهال سنجد

خرید و فروش نهال سنجد خرید نهال بدون واسطه و مستقیم از نهالستان های سراسر کشور ارسال فوری به سراسر کشور با چندین سال سابقه کار


 تلفن: 09141803973
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10155» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09142382292
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10135» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09153316256
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10105» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - خواف
 تلفن: 09128843140
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-58» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - شهریار
 تلفن: 09927891121
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-39» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: البرز - چهارباغ
 تلفن: 09190266123
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-31» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم نهالستان دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نهال فروشی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نهال چیست؟
نهال در فارسی معانی زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از: درختچه، درخت، شجر، نهال و غیره می باشد. نهال در زبان انگلیسی بصورت Seedling نوشته می شود. اگر بخواهیم تعریفی از نهال داشته باشیم می توانیم بگوییم: نهال در علم کشاورزی به درخت یا درختچه ای نوروس که تازه کاشته شده باشد گفته می شود. رشد نهال با جوانه زنی بذر آغاز می شود. اگر برای منزل، باغ یا حتی برای کسب درآمد نهال لازم دارید در لیست بالا می توانید لیست کاملی از نهال فروشی ها و از جمله نهال فروشی هایی که به کار خرید و فروش نهال سنجد مشغول هستند را مشاهده نمایید.


نهال سنجد چیست؟
سنجد یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «سنجد» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «oleaster» نوشته می شود.نهال سنجد  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال {نام.ف «elaegnus angustifolia» می باشد.  نهال سنجد از خانواده «سنجد» است که در زبان انگلیسی بصورت «elaeagnaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه سنجد بومی منطقه «مرکز و غرب آسیا: روسیه، قزاقستان، ترکیه و ایران» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال سنجد می توان به  «silver berry، russian olive» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال سنجد
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال سنجد می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال سنجد  باید بصورت «کمی خشک» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال سنجد می بایست  «5-25»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال سنجد به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال سنجد باید دارای خاک «ماسه ای با زهکش مناسب» باشد. اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به سنجد زینتی اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال سنجد اشاره کنیم می توانیم به «سنجد تلخ اشاره کنیم.

ارقام نهال سنجد
سنجد دارای گونه های زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
نهال سنجد اصلاح شده زودبازده
نهال سنجد پاکوتاه زودبازده
نهال سنجد پرمحصول زودبازده
نهال سنجد پیوندی زودبازده
نهال سنجد حاج حسینی
نهال سنجد خرمایی
نهال سنجد خوشه ای
نهال سنجد دیرگل
نهال سنجد ژنوتیپ
نهال سنجد صادراتی
نهال سنجد محلی
نهال سنجد قزل
نهال سنجد حاج رحیمی


ویتامین ها سنجد
سنجد دارای ویتامین و مواد معدنی زیادی همراه خود می باشد. اگر می خواهید بدانید سنجد دارای چه ویتامین هایی می باشد، ویتامین های سنجد عبارتند از:
ویتامین E
ویتامین F
ویتامین A
ویتامین B2
ویتامین B1
ویتامین K
ویتامین C
اسیـدهای چرب اشباع نشده
اولئین
استئارین
لینول
گلیسیرید


خاصیت های سنجد
سنجد دارای خواص یا خاصیت های زیادی می باشد. خاصیت های سنجد عبارتند از:
درمان سرماخوردگی
درمان سنگ کلیه
خاصیت زد باکتریایی دارد
کبد چرب
درمان زخم ها
آرامش عضلانی
پوست را جوان می کند
برای پوست و مو مفید است
قلب و عروق را سالم نگه میدارد
ضد استرس است
تهوه و استفراغ را رفع می کند
برای دیابت خوب است
درمان پوکی استخوان
کمک به کاهش وزن
تقویت دستگاه گوارش
درمان اسهال
کاهش عوارض شیمی درمانی
کاهش تب
درمان عفونت های گوش و آنفولانزا
کاهش وزن و رفع گرفتگی عضلات با سنجد
کند نمودن روند پیری

عوارض سنجد
مصرف زیاد آن باعث یبوست میشود
افراد میانسال و پیر برای جلوگیری از ییوست باید آن را به همراه شیر مصرف کنند

 

سایت تبلیغ نهال سنجد
اگر شما هم تولیدکننده یا پرورش دهنده نهال سنجد هستید و دوستدارید از بازار خرید و فروش نهال سنجد سود و درآمد داشته باشید و قصد ثبت تبلیغ خرید و فروش سنجد را دارید  وب سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی نهال، نهال فروشی ها و تبلیغات نهال می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله نهال در سایت « نهال فروشی» رایگان می باشد. پس اگر به کار خرید و فروش نهال مشغول هستید همین الان کار درج تبلیغات را شروع کنید.

قیمت نهال سنجد
اگر به دنبال خرید نهال سنجد می باشید و تمایل دارید بدانید قیمت نهال سنجد چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز نهال سنجد را از نهال فروشی های موجود در لیست بالا استعلام نمایید. در پایین نام هر یک از فروشنده های نهال شماره تلفن تماس آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده نهال سنجد
چنانچه به دنبال خرید عمده نهال سنجد می باشید باید انواع نهال های مثمر،غیر مثمر،نهال میوه دار، نهال های مرکبان و غیره را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها خریداری نمایید لیست کاملی از عمده فروشی ها، مراکز کشت و تولید انواع نهال، نهال فروشی ها را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مراکز کشت نهال به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نهال سنجد را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نهال سنجد
اگر به دنبال خرید نهال سنجد هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروشی ها را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن نهال فروشی های فروش نهال سنجد  در آن موجود است.


خرید نهال سنجد در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، شهرهای شمالی کشور مانند رشت، چالوس، لاهیجان و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروش ها و فروشگاه های نهال سنجد را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک از نهال فروشی ها نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر نهال فروشی  در چه شهری قرار داده شده است.


از کجا نهال سنجد ارزان بخریم؟
در گذشته که اینترنت و فضای مجازی نبود و ارتباطات بین مردم شهرها و حتی کشورهای مختلف سخت بود، فروشندگان به سختی می بایست آدرس و شماره تلفن تولیدی ها یا نهال فروشی ها را پیدا می کردند تا بتوانند با قیت پایین تر از بازار انواع نهال را خریداری نمایند. و یک نهال یا هر نوع محصولی باید چندین دست می گشت تا به دست مصرف کننده نهایی یا فروشنده هایی که به کار خرید و فروش نهال مشغول بودند برسد. اما الان اینترنت پل های ارتباطی را خیلی راحت نموده است و شما با یک جستجوی آسان به راحتی می توانید اسامی نهال فروشی های همه شهرها و حتی خارج از کشور را مشاهده کنید و با آنها همکاری در فروش داشته باشید.
اگر قصد خرید نهال سنجد ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع نهال سنجد را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با نهال فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع نهال سنجد را خریداری نمایید.


بازار خرید و فروش نهال
سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی نهال و نهالستان ها می باشد و بازار بزرگی را جهت خرید و فروش نهال از جمله نهال سنجد  برای نهال فروشی ها و نهالستان ها فراهم آورده است. اگر نهال فروشی دارید و یا یک نهالستان دارید و قصد معرفی خود و نهال های فروشی خود را دارید می توانید به آسانی در سایت خودتان را معرفی کنید. این صفحه مخصوص تبلیغ فروش نهال سنجد می باشد. برای درج نام شما به عنوان یک فروشنده نهال از جمله فروشنده یا نهالستان فروش نهال سنجد می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.