خرید نهال زردآلو

خرید و فروش نهال زردآلو به همراه آموزش رایگان کشت و آموزش ارسال فوری به سراسر کشور در تهران و شهرستان ها مستقیم و بدون واسطه از نهال فروشی های


 تلفن: 09141803973
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10155» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09052753788
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-73» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09142382292
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10135» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - میاندوآب
 تلفن: 09175819585
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10131» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: فارس - شیراز
 تلفن: 09153316256
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-10105» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - خواف
 تلفن: 09128843140
 لطفا پس از تماس با نهالستان بگویید: «آگهی شما را در سایت «نهال فروشی» دیده ام و کد «نهالستان-58» را اعلام کنید»
 سایت «نهال فروشی»،یک سایت تبلیغات نهالستان ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - شهریار
اگر شما هم نهالستان دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «نهال فروشی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نهال چیست؟
نهال در فارسی معانی زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از: درختچه، درخت، شجر، نهال و غیره می باشد. نهال در زبان انگلیسی بصورت Seedling نوشته می شود. اگر بخواهیم تعریفی از نهال داشته باشیم می توانیم بگوییم: نهال در علم کشاورزی به درخت یا درختچه ای نوروس که تازه کاشته شده باشد گفته می شود. رشد نهال با جوانه زنی بذر آغاز می شود. اگر برای منزل، باغ یا حتی برای کسب درآمد نهال لازم دارید در لیست بالا می توانید لیست کاملی از نهال فروشی ها و از جمله نهال فروشی هایی که به کار خرید و فروش نهال زردآلو مشغول هستند را مشاهده نمایید.


نهال زردآلو چیست؟
زردآلو یکی از گونه های نهال ها می باشد که در زبان فارسی بصورت «زردآلو» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «apricot» نوشته می شود.نهال زردآلو  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی نهال زردآلو «prunus armeniaca» می باشد.  نهال زردآلو از خانواده «گل سرخیان» است که در زبان انگلیسی بصورت «rosaceae» نوشته می شود. نهال یا درختچه زردآلو بومی منطقه «چین» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. البته باید توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت زندگی انسان ها نهال ها را در محیط های گوناگونی کشت می کنند از اسامی دیگر نهال زردآلو می توان به  «مشمش , abrecoquera , aprikozes» اشاره کرد.

محیط و شرایط پرورش نهال زردآلو
بطور خلاصه می توان گفت که برای پرورش نهال زردآلو می بایست نور محیطی که درون آن نهال را نگهداری می کنید  بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش نهال زردآلو  باید بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام کاشت و پرورش باید به این نکته توجه کنید که درجه دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش نهال زردآلو می بایست  «9 درجه سانتیگراد»  باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید تا نهال زردآلو به خوبی پرورش داده شود.  نوع خاک و تغذیه  نهال زردآلو باید دارای خاک «شن و ماسه یا رس» باشد.

اگر بخواهیم نهال های دیگری از همین جنس به شما پیشنهاد کنیم می توانیم به جل،آلو قطره طلا،هلو انجیری،گیلاس سیاه کوهی،گوجه سبز اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به نهال هایی از خانواده نهال زردآلو اشاره کنیم می توانیم به «بونسای پیراکانتا کوکسینیا،سیب،رز کارولینا،پای شیر،ارژن / بادام کوهی اشاره کنیم.

ارقام نهال زرد آلو
نهال زرد آلو دارای نژاد و ارقام گوناگونی می باشد که برخی عبارتند از:
نهال زرد آلو کاستل بریت
نهال زرد آلو کتی
نهال زرد آلو فلامینگ گولد
نهال زرد آلو پاترسیون
نهال زرد آلو تیلتون
نهال زرد آلو بلن هیم
نهال زرد آلو آلفرد
نهال زرد آلو آپریگولد
نهال زرد آلو فلاوورکوت
نهال زرد آلو مور پارک
نهال زرد آلو گلدکت
نهال زرد آلو تومکوت
نهال زرد آلو بوداپیست
نهال زرد آلو گلدریج
نهال زرد آلو گونسی ماجیار
نهال زرد آلو هارکوت
نهال زرد آلو هارمات
نهال زرد آلو هنگاریان بست
نهال زرد آلو هارگلو
نهال زرد آلو هارلاین
نهال زرد آلو هارو بلوش اچ دابلیو
نهال زرد آلو هاروستار اچ دابلیو
نهال زرد آلو شیپلی زودرس
نهال زرد آلو رکسانا
نهال زرد آلو ویکات
نهال زرد آلو هاروجم
نهال زرد آلو مورپارک
نهال زرد آلو رویال
نهال زرد آلو کایشا
نهال زرد آلو سنت آمبرویز
نهال زرد آلو نیوکاسل
نهال زرد آلو ویواگلد
نهال زرد آلو شصتی
نهال زرد آلو نصیری
نهال زرد آلو نخجوان
نهال زرد آلو میرزایی
نهال زرد آلو شاهرود
نهال زرد آلو اردوبار
نهال زرد آلو قیسی اصفهان
نهال زرد آلو شاهرودی
نهال زرد آلو شکرپاره
نهال زرد آلو شاهرود
نهال زرد آلو نادری
نهال زرد آلو جهانگیری
و غیره

ویتامین های زردآلو
گاهی نیاز است بدانید که زردآلو چه ویتامین هایی دارد،  زردآلو دارای ویتامین های زیر است که عبارتند از:
ویتامین های A
ویتامین های B
ویتامین های C 
ریبوفلاوین (B2)
و نیاسین (B3)
کلسیم
منیزیم
 فسفر
 پتاسیم
 گوگرد
سدیم
مقدار کمی مس، آهن و روی


خواص زردآلو چیست؟
زردآلو دارای خاصیت های بسیار زیادی برای انسان می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
بهبود دستگاه گوارش
درمان دیابت
مبارزه با التهاب
بهبود بینایی
جلوگیری از آسیب کبد
محافظت از قلب
کمک به کاهش وزن و متابولیسم
افزایش سلامت استخوان
درمان کم خونی
مفید در دوران بارداری
درمان گوش درد
درمان مشکلات تنفسی
درخشندگی پوست
تاخیر در علائم سالخوردگی
درمان اختلالات پوست
کمک به رشد مو
درمان مشکلات پوست سر


سایت تبلیغ نهال زردآلو
اگر شما هم تولیدکننده یا پرورش دهنده نهال زردآلو هستید و دوستدارید از بازار خرید و فروش نهال زردآلو سود و درآمد داشته باشید و قصد ثبت تبلیغ خرید و فروش زردآلو را دارید  وب سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی نهال، نهال فروشی ها و تبلیغات نهال می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله نهال در سایت « نهال فروشی» رایگان می باشد. پس اگر به کار خرید و فروش نهال مشغول هستید همین الان کار درج تبلیغات را شروع کنید.

قیمت نهال زردآلو
اگر به دنبال خرید نهال زردآلو می باشید و تمایل دارید بدانید قیمت نهال زردآلو چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز نهال زردآلو را از نهال فروشی های موجود در لیست بالا استعلام نمایید. در پایین نام هر یک از فروشنده های نهال شماره تلفن تماس آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده نهال زردآلو
چنانچه به دنبال خرید عمده نهال زردآلو می باشید باید انواع نهال های مثمر،غیر مثمر،نهال میوه دار، نهال های مرکبان و غیره را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها خریداری نمایید لیست کاملی از عمده فروشی ها، مراکز کشت و تولید انواع نهال، نهال فروشی ها را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مراکز کشت نهال به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نهال زردآلو را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نهال زردآلو
اگر به دنبال خرید نهال زردآلو هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروشی ها را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن نهال فروشی های فروش نهال زردآلو  در آن موجود است.


خرید نهال زردآلو در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، شهرهای شمالی کشور مانند رشت، چالوس، لاهیجان و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از نهال فروش ها و فروشگاه های نهال زردآلو را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک از نهال فروشی ها نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر نهال فروشی  در چه شهری قرار داده شده است.


از کجا نهال زردآلو ارزان بخریم؟
در گذشته که اینترنت و فضای مجازی نبود و ارتباطات بین مردم شهرها و حتی کشورهای مختلف سخت بود، فروشندگان به سختی می بایست آدرس و شماره تلفن تولیدی ها یا نهال فروشی ها را پیدا می کردند تا بتوانند با قیت پایین تر از بازار انواع نهال را خریداری نمایند. و یک نهال یا هر نوع محصولی باید چندین دست می گشت تا به دست مصرف کننده نهایی یا فروشنده هایی که به کار خرید و فروش نهال مشغول بودند برسد. اما الان اینترنت پل های ارتباطی را خیلی راحت نموده است و شما با یک جستجوی آسان به راحتی می توانید اسامی نهال فروشی های همه شهرها و حتی خارج از کشور را مشاهده کنید و با آنها همکاری در فروش داشته باشید.
اگر قصد خرید نهال زردآلو ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع نهال زردآلو را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با نهال فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع نهال زردآلو را خریداری نمایید.


بازار خرید و فروش نهال
سایت نهال فروشی  به آدرس «nahalforooshi.ir» یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی نهال و نهالستان ها می باشد و بازار بزرگی را جهت خرید و فروش نهال از جمله نهال زردآلو  برای نهال فروشی ها و نهالستان ها فراهم آورده است. اگر نهال فروشی دارید و یا یک نهالستان دارید و قصد معرفی خود و نهال های فروشی خود را دارید می توانید به آسانی در سایت خودتان را معرفی کنید. این صفحه مخصوص تبلیغ فروش نهال زردآلو می باشد. برای درج نام شما به عنوان یک فروشنده نهال از جمله فروشنده یا نهالستان فروش نهال زردآلو می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.